Ważne informacje dotyczące organizacji zajęć w INoI

W związku z obostrzeniami uwzględniającymi bieżącą sytuację epidemiczną oraz wprowadzeniem w Uczelni 2. poziomu bezpieczeństwa od poniedziałku 19 października 2020 r. przesyłamy ważne informacje dotyczących organizacji zajęć w naszym Instytucie zarówno na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych, jak i podyplomowych.

Zajęcia i dyżury

• wszystkie wykłady, ćwiczenia niewymagające specjalistycznego oprogramowania oraz seminaria dyplomowe są organizowane w formie zdalnej,
  • zajęcia laboratoryjne (praktyczne) odbywają się jak dotychczas w formie tradycyjnej/zdalnej (podział grup/udział zdalny – forma hybrydowa, zgodnie z decyzją prowadzącego uzgodnioną z Dyrekcją INoI),
  • obrony prac dyplomowych odbywają się zdalnie,
  • dyżury odbywają się w formie zdalnej (Teams).

Bardzo prosimy o zgłaszanie do Sekretariatu INoI terminów odwoływania / przenoszenia / odrabiania zajęć dydaktycznych.

Nowy harmonogram kursów na studiach stacjonarnych

W najbliższych dniach zostanie opracowany nowy harmonogram kursów odbywających się stacjonarnie, tak aby wyeliminować nadmierną liczbę przejazdów pracowników i studentów oraz umożliwić kumulowanie godzin. Ewentualne kolejne zmiany zostaną uwzględnione wraz z wprowadzeniem 3. poziomu bezpieczeństwa. Szczegółowe kwestie dotyczące realizacji praktyk zawodowych oraz ewaluacji zajęć będą uzgadniane na bieżąco.

Życzymy Wszystkim zdrowia!
Dyrekcja INoI