Relacja z XV Ogólnopolskiego Forum TNBSP

XV Ogólnopolskie Forum Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich w Instytucie Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UP w Krakowie

W dniach 30-31 maja 2015 r. w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie odbyło się jubileuszowe XV Ogólnopolskie Forum Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Tematem przewodnim Forum stał się „Potencjał edukacyjny i wychowawczy bibliotek szkolnych”. Podczas spotkania wygłoszono kilkanaście referatów oraz przeprowadzono 3 warsztaty z elementami biblioterapii (dr Lidia Ippoldt, dr Wanda Matras-Mastalerz, dr Urszula Lisowska-Kożuch). Spotkanie służyło ponadto integracji profesjonalnego środowiska, wzajemnej wymianie informacji i doświadczeń oraz aktualizacji wiedzy.