Informacja o opłatach za wydanie dyplomu

OPŁATY ZA WYDANIE DYPLOMU W ROKU AKADEMICKIM 2020/2021

studia I stopnia  i jednolite magisterskie

– opłata za wydanie dyplomu w języku polskim – 60 zł

– opłata za wydanie dyplomu w języku angielskim – 40 zł

Aby otrzymać odpis dyplomu w języku angielskim należy w aplikacji dyplomowanie załączyć stosowny wniosek (podanie) wraz z dowodami wniesionej opłaty

studia II stopnia

– brak opłaty za wydanie dyplomu, 2 odpisów i suplementu w języku polskim.

W przypadku starania się o wydanie dyplomu w języku angielskim student otrzymuje  (również bezpłatnie) wersję polską pomniejszoną o 1 odpis dyplomu i suplementu

Za wydanie kolejnych odpisów dyplomów wraz z suplementem w języku angielskim opłata wynosi 20 zł.

Aby otrzymać odpis dyplomu w języku angielskim  należy w aplikacji dyplomowanie załączyć stosowny wniosek  (podanie).

W przypadku załączenia wniosku o wydanie dodatkowych (kolejnych) odpisów w języku angielskim należy załączyć dowód wpłaty.

Osoby przystępujące do egzaminu dyplomowego w ciągu dwóch lat od daty skreślenia bez względu na stopień studiów wnosi:

– opłaty za wydanie dyplomu :

– opłata za wydanie dyplomu w języku polskim – 60 zł

– opłata za wydanie dyplomu w języku angielskim – 40 zł

NUMER KONTA NA KTÓRE NALEŻY DOKONYWAĆ OPŁATY ZA DYPLOM:

71 1240 4722 1111 0000 4852 4687

W tytule należy wpisać: opłata za wydanie dyplomu, imię i nazwisko studenta, nr albumu, kierunek i poziom studiów.