III Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie oraz Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zapraszają na III Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych, które odbędzie się w dniach 18–19 czerwca 2015 r. Temat konferencji: „Nauczyciel w bibliotece pedagogicznej – klient wyróżniony”. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie oraz Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie zapraszają na III Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych, które odbędzie się w dniach 18-19 czerwca 2015 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej.